Безпека мешканців громади - пріоритетний напрямок роботи Пісочинської селищної ради!

Дата: 26.03.2019 19:39

26 березня на території Пісочина, по вул. Некрасова, був встановлений інформаційно-вказівний знак «Пішохідний перехід», який використовуються для позначення місць, призначених для організованого переходу пішоходами проїзної частини.
Нагадуємо, що «наближаючись до дорожніх знаків «Пішохідний перехід», водій зобов’язаний знизити швидкість і, можливо, зупинитися в разі виникнення небезпеки або перешкоди для руху пішоходів, які переходять проїзну частину (пункт 18.1 Правил дорожнього руху України).
Шановні мешканці та гості нашої громади! Будьте уважні на дорогах - від цього залежить Ваше життя та житя інших людей!