Увага! КП "Харківводоканал" інформує!

Шановні мешканці! Нагадуємо Вам, що з 08:00 години 19 травня до 14:00 години 20 травня у зв'язку з аварійними ремонтними роботами буде відсутнє холодне водопостачання у мікрорайоні "Мобіль". Пісочинська селищна рада проводитиме підвезення води 19 травня с 16:00 до 19:00 біля сцени мікрорайону "Мобіль". Також буде здійснюватися підвезення води представниками КП "Харківводоканал". Графік підвезення буде повідомлений додатково.

22:49 18.05.2021

День резервіста України

Вже третій рік поспіль 18 травня наша країна відзначає свято патріотизму та мужності- День резервіста України! В цей день ми дякуємо патріотам нашої держави, які добровільно проходять службу у військовому резерві Збройних Сил України та інших військових формувань. Сьогодні почесними грамотами відзначили наших захисників, які перебувають на зборах на території Пісочинської громади та самовіддано боронять нашу державу! Від щирого сердця бажаємо всім мирного неба та родинного добробуту!

17:55 18.05.2021

Проведена планова перевірка пожежних гідрантів у селищі Рай-Оленівка та Новий Коротич

18 травня працівниками 48 Державної пожежно-рятувальної частини м. Люботин Харківського району ГУ ДСНС України в Харківській області спільно з робітниками КП "Пісочинкомунсервіс" проведена планова перевірка пожежних гідрантів у селищі Рай-Оленівка та Новий Коротич. Безпека мешканців - пріоритетний напрямок нашої роботи!

16:53 18.05.2021

Утримання дитячих майданчиків

Для безпечного дозвілля дітей на свіжому повітрі робітниками селищної ради проведено ремонт елементів дитячого майданчика на вулиці Квартальній 5/9 к селищі Пісочин.

13:26 17.05.2021

УВАГА! ВАКАНСІЯ!

Пісочинська селищна рада запрошує робітника у відділ благоустрою (чоловіка). Графік работи: 2/2. Заробітна плата - 6000 грн. Для працевлаштування або отримання додаткової інформації звертатися за телефоном: 068-992-82-62  Людмила Олексіївна.

13:24 17.05.2021

Увага! КП "Харківводоканал" інформує!

До відома мешканців!  За інформацією КП "Харківводоканал" у зв'язку з аварійними ремонтними роботами з 08:00 години 19 травня до 14:00 години 20 травня буде відсутнє холодне водопостачання у мікрорайоні "Мобіль". Пісочинська селищна рада проводитиме підвезення води 19 травня с 16:00 до 19:00 біля сцени мікрорайону "Мобіль". Також буде здійснюватися підвезення води представниками КП "Харківводоканал". Графік буде повідомлений додатково.

13:22 17.05.2021

Увага! АТ "Харківобленерго" інформує

Увага! За інформацією АТ "Харківобленерго" 18 травня з 9:00 до 17:00 буде припинено електропостачання за наступними адресами: вул. Степова, Рай-Оленівська, М. Цвєтаєвої; в-д Степовий.

13:21 17.05.2021