Державні закупівлі

2. Оголошення щодо проведення конкурсу з визначення Управителя

3. Результати проведення торгів «Будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу»

4. ПОВІДОМЛЕННЯ про акцепт пропозиції конкурсних торгів

5. Оголошення про проведення відкритих торгів

6. Документація конкурсних торгів на закупівлю робіт «Будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу на мікрорайоні «Мобіль» в смт Пісочин Харківського району Харківської області ДСТУ Б Д.1.1-1:2013

7. Річний план закупівель зі змінами на 2016 рік

8. ЗВІТ про результати проведення переговорної процедури закупівлі природного газу та електричної енергії

9. Повідомлення про акцепт пропозиції за результатами застосування переговорної процедури закупівлі природного газу та електричної енергії

10. Переговорні процедури на 2016 році

11. Річний план закупівель на 2016 рік

12. ЗВІТ про результати проведення процедур відкритих і двоступеневих торгів та попередньої кваліфікації № 7 від 26 листопада 2015 року

13. ЗВІТ про результати проведення процедур відкритих і двоступеневих торгів та попередньої кваліфікації №  6 від 19 листопада 2015 року

14. ІНФОРМАЦІЯ про результати проведення переговорної процедури закупівлі

15. ОГОЛОШЕННЯ про результати проведених торгів з «Реконструкції будівель під школу та роздягальні по вул. Шевченка, 52-а в смт  Пісочин Харківського району»

16. ПОВІДОМЛЕННЯ про акцепт пропозиції за результатами застосування переговорної процедури закупівлі

17. Інформація про застосування переговорної процедури закупівлі

18. Зміни до річного плану закупівель Пісочинської селищної ради на 2015 рік

19. ОГОЛОШЕННЯ про результати проведених торгів Будівництво школи у мікрорайоні «Мобіль» в смт Пісочин, вул. Кушнарьова Є.П., 1-б, Харківського району, Харківської області

20. Акцепт «Реконструкція будівель під школу та роздягальні по вул. Шевченка, 52-а в смт Пісочин Харківського району»

21. ПОВІДОМЛЕННЯ про акцепт пропозицій конкурсних торгів

22. ДОКУМЕНТАЦІЯ конкурсних торгів на закупівлю робіт «Реконструкція будівель під школу та роздягальні по вул. Шевченка,52-а в смт Пісочин Харківського району»

23. ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів «Реконструкція будівель під школу та роздягальні по вул. Шевченка, 52-а в смт  Пісочин Харківського району»

24. Зміни до річного плану закупівель

25. ОГОЛОШЕННЯ про результати проведених торгів

26. ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів

27. ДОКУМЕНТАЦІЯ КОНКУРСНИХ ТОРГІВ на закупівлю робіт будівництво школи у мікрорайоні «Мобіль» в смт.Пісочин, вул. Кушнарьова Є.П., 1-б Харківського району Харківської області ДСТУ Б Д.1.1-1:2013

28. Повідомлення про акцепт пропозицій конкурсних торгів

29. Оголошеня про результати проведення відкритих торгів.»Будівництво школи у мікрорайоні «Мобіль» в смт Пісочин, вул. Кушнарьова Є.П., 1-б,  Харківського району,  Харківської області»

30. Оголошеня про проведення відкритих торгів «Технічне обслуговування, відновлювальний та аварійний ремонт мереж вуличного освітлення»(код 43.21.10-00.90 «Роботи електромонтажні, інші»

31. Документація для конкурсних торгів «Технічне обслуговування, відновлювальний та аварійний ремонт мереж вуличного освітлення»

32. Зміни до річного плану

33. Інформація про результати проведення переговорної процедури закупівлі газу

34. Інформація про результати проведення переговорної процедури закупівлі електричної енергії

35. Додаток до річного плану

36. Річний план на 2015 рік

37. Звіт про про результати проведення процедури відкритих торгів. №6 від 18.11.2014 (Автомобілі спеціальної призначеності (сміттєвоз ММЗ-8 або еквівалент)

38. Оголошення про результати проведених торгів. Автомобілі спеціальної призначеності (сміттєвоз ММЗ-8 або еквівалент)

39Протокол №93 Розкриття пропозицій конкурсних торгів від 07.11.2014 року. Автомобілі спеціальної призначеності (сміттєвоз ММЗ-8 або еквівалент)

40. Звіт про результати проведення процедури відкритих торгів №5 від 03.11.2014 року. Технічне обслуговування, відновлювальний та аварійний ремонт мереж вуличного освітлення.

41. ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів. Автомобілі спеціальної призначеності (сміттєвоз – ММЗ -8 (або еквівалент)) (09.10.2014р.) (+Документація)

42. ПОВІДОМЛЕННЯ про акцепт пропозицій конкурсних торгів. Технічне обслуговування, відновлювальний та аварійний ремонт мереж вуличного освітлення. (09.10.2014р.)

43. ПРОТОКОЛ розкриття пропозицій конкурсних торгів. Технічне обслуговування, відновлювальний та аварійний ремонт мереж вуличного освітлення. (№ 84 19.09.2014р.)

44. ЗВІТ про результати проведення процедури  відкритих торгів. Реконструкція дитячого садка «Теремок» по пров.Шевченка,23 смт Пісочин Харківського району. (№4 від 08.09.2014 р.)

45. ДОКУМЕНТАЦІЯ КОНКУРСНИХ ТОРГІВ. Технічне обслуговування мереж вуличного освітлення. (15.08.2014р.)

46. Звіт про результати проведення процедури відкритих торгів. Тех. обслуг. мереж вуличного освітл. (15.08.2014р.)

47. Повідомлення про відміну торгів або визнання їх такими, що не відбулися. Тех. обслуговування вуличного освітлення. (06.08.2014 р.)

48. Повідомлення учасникам про результати процедури закупівлі. Тех. обслуговування вуличного освітлення. (06.08.2014)

49. Оголошення про проведення відкритих торгів . Тех. обслуговування вуличного освітлення. (01.08.2014р.)

50. ПОВІДОМЛЕННЯ учасникам про результати процедури закупівлі. Реконструкція ДНЗ №3 «Теремок». (19.06.2014 р.)

51. ОГОЛОШЕННЯ про результати проведених торгів. Реконструкція ДНЗ №3 «Теремок». (19.06.2014р.)

52. ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів. Технічне обслуговування, відновлювальний та аварійний ремонт мереж вуличного освітлення

53. ПОВІДОМЛЕННЯ про акцепт пропозицій конкурсних торгів. Предмет закупівлі: Реконструкція дитячого садка «Теремок»