Відновидім

ПРОГРАМА «ВІДНОВИДІМ»: ДОПОМОГА У ВІДБУДОВІ ПОШКОДЖЕНИХ БУДІВЕЛЬ

Фонд енергоефективності реалізує програму «ВідновиДІМ», мета якої - фінансування будівельних робіт з відновлення житлових будівель, пошкоджених внаслідок військової агресії росії проти України.

Брошура Найважливіше про Програму Фонду енергоефективності «ВідновиДім», яка фінансує будівельні роботи з відновлення житлових будинків, пошкоджених внаслідок військової агресії російської федерації проти України/

Які витрати фінансує Програма?

Програма дозволяє модернізувати внутрішні системи будинку, провести зовнішнє утеплення, зменшити споживання енергії та витрати мешканців на комунальні послуги. Фінансування за Програмою надається виключно на витрати, пов’язані з виконанням таких видів робіт (послуг), що не належать до заходів з енергоефективності:

- заміна або ремонт пошкоджених світлопрозорих огороджувальних

конструкцій (віконних блоків або/та блоків балконних дверей, зовнішніх

дверей);

- ремонт пошкоджень фасадів будівлі;

- ремонт пошкоджень покриття будівлі;

- ремонт пошкодженого обладнання дахових котелень та інженерних мереж.

Отримані кошти можуть бути задіяні як на здійснення відповідних будівельних робіт, так і на придбання матеріалів та обладнання, необхідних для виконання таких робіт.

Фонд не надає фінансування на витрати, пов’язані з виконанням будь-яких інших видів робіт (послуг), які не визначені як Прийнятні заходи згідно з цією Програмою.

Хто може брати участь?

Учасниками Програми можуть стати усі об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), що розташовані на всій території України, крім тимчасово окупованих територій і територій активних бойових дій (зокрема території активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси), а також населених пунктів, де органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населених пунктів, що розташовані на лінії розмежування.

Як відбувається фінансування?

Фонд надає учасникам Програми фінансування у формі Гранту, який виплачується на безоплатній та безповоротній основі в розмірі 100% вартості витрат на виконання Прийнятних заходів за Проектом. Загальна сума Гранту складається з сум Першого та Другого Траншів і не може перевищувати граничну суму — 7,2 мільйони гривень на один об’єкт відновлення (будинок або частину будинку, якщо в будинку створено більше одного ОСББ).

Програма фінансується за рахунок статутного капіталу Фонду енергоефективності та коштами

Етапи участі у Програмі:

Як з нами зв'язатися?

Детальніше про програму: https://sites.google.com/view/programa-vidnovidim-ukr

(Зробити кнопку, за можливості, для переходу на сайт Програми "ВідновиДІМ")

Консультація за тел: +38 044 344-28-36 або через пошту support@eefund.org.ua