ОГОЛОШЕННЯ

Пісочинська селищна рада розшукує осіб, які є спадкоємцями Решетньова Дмитра Дмитровича, 17 травня 1944 року народження, громадянина України, який помер 20 грудня 2022 року, місце проживання зареєстроване за адресою: Харківська область, Харківський район, смт. Пісочин, вулиця Квартальна, 14, квартира 92. Також інформуємо, що Пісочинською селищною радою 23.01.2024 подано до Харківського районного суду Харківської області заяву про визнання відумерлою спадщину, що відкрилася після смерті Решетньова Дмитра Дмитровича, судова справа № 635/1103/24, провадження № 2-о/635/66/2024. У разі, якщо спадкоємці не звернуться до суду у справі № 635/1103/24 (адреса суду: 62458, Харківський район, селище Покотилівка, вул. Сковороди, 18) із заявою про наявність у них права на спадкування з наданням суду документів, які підтверджують таке право, ця спадщина Решетньова Дмитра Дмитровича може бути передана у комунальну власність Пісочинської територіальної громади в особі Пісочинської селищної ради. Враховуючи вищевказане, просимо осіб, які мають право на спадщину Решетньова Дмитра Дмитровича, вчинити дії, які необхідні для прийняття спадщини.

08:56:39 26.01.2024

ОГОЛОШЕНО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСИ

Рішенням виконавчого комітету Пісочинської селищної ради № 25/10-23 від 22 грудня 2023 року затверджено протокол конкурсної комісії на визначення суб’єкта господарювання на здійснення операції із збирання та перевезення побутових відходів Пісочинської селищної ради. Визначити переможцем конкурсу на визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Пісочинської селищної ради ТОВ «МЕГАТРАНС ІНВЕСТ», ЄДРПОУ 40442258, місцезнаходження (юридична адреса): 61124, м.Харків, вул.Матросова 8 а. Рішення виконавчого комітету Пісочинської селищної ради № 25/10-23 від 22 грудня 2023

15:47:00 25.12.2023

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Пісочинська селищна рада має намір придбати житлове або нежитлове приміщення першого поверху в смт Пісочин в мікрорайоні Мобіль для розміщення відділі з надання послуг соціального та побутового призначення. Площа приміщення повинна бути не менше 60 квадратних метра та не більше 70 квадратних метра та придатна для влаштування окремого входу на прохідну частину.  Тел. для довідок 0997925628. Особа, яка виявить бажання продати майно, повинна надати до селищної ради заяву із ціновою пропозицією та правовстановлюючих документами на це майно.

16:57:59 01.12.2023

УВАГА!

Пісочинська селищна рада має намір придбати житлове або нежитлове приміщення першого поверху в смт Пісочин в мікрорайоні Мобіль для розміщення відділу з надання послуг соціального та побутового призначення. Площа приміщення повинна бути не менше 60 квадратних метра та не більше 70 квадратних метра та придатна для влаштування окремого входу на прохідну частину. Тел. для довідок 0997925628 Особа, яка виявить бажання продати майно, повинна надати до селищної ради заяву із ціновою пропозицією та правовстановлюючих документами на це майно.

16:01:55 04.10.2023