Перелік послуг

Перелік послуг ЦНАП основний офіс

Перелік послуг ВРМ ЦНАП

Оновлення особистих даних призовників, військовозобов’язаних та резервістів

🔴АКТУАЛЬНА ПОСЛУГА - "Оновлення особистих даних призовників, військовозобов’язаних та резервістів". Перелік документів необхідних для отримання послуги: ✔️ Заява; ✔️ Паспорт громадянина України ; ✔️ Реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які відмовились від отримання такого номера і мають про це відмітку в паспорті). Документи для отримання послуги надаються: 👉особисто, шляхом прибуття самостійно до територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем перебування на військовому обліку чи за своїм місцем проживання, або до центру надання адміністративних послуг, 👉або через електронний кабінет призовника, військовозобов’язаного, резервіста (за наявності). Заявник повинен уточнити в усній формі свою адресу проживання, номери засобів зв’язку, адреси електронної пошти (за наявності електронної пошти). 📍Адміністративна послуга надається безоплатно. Для отримання консультації щодо оформлення послуги звертайся до співпрацівників ЦНАПІу  ☎️ за телефоном +38 (098) 607 39 07. 📎на електронну пошту: cnap.pisochin@ukr.net.

10:43:26 31.05.2024

Шановні мешканці! Продовжуємо розповідати Вам про адміністративні послуги, що надаються через ЦНАП Пісочинської селищної ради. Ще одна найпопулярніша послуга  👉Вклеювання до паспорта громадянина України (зразка 1994 року) фотокартки при досягненні 25- і 45-річного віку.  Якщо ви 📍досягли 25- або 45-річного віку - необхідно вклеїти нову фотокартку до паспорта громадянина України.  Документи, що необхідно надати для отримання послуги: ✔️Заява про вклеювання фотокартки; ✔️Дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому особою віку; ✔️Паспорт громадянина України зразка 1994 року. Вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України здійснюється безкоштовно. ❗️Подбайте про належне та своєчасне оформлення своїх документів – ЦЕ ВАЖЛИВО❗️ Для отримання консультації щодо оформлення послуги звертайся до співпрацівників ЦНАПІу  ☎️ за телефоном +38 (098) 607 39 07. 📎на електронну пошту: cnap.pisochin@ukr.net.

10:10:28 31.05.2024

Адміністративні послуги, що надаються через ЦНАП Пісочинської селищної ради

Шановні мешканці! Розповідаємо Вам про адміністративні послуги, що надаються через ЦНАП Пісочинської селищної ради. Розпочинаємо з найпопулярнішої послуги “єМалятко” - першої в Україні адміністративно- комплексної послуги, яка реально допомагає батькам новонародженої дитини. Державна реєстрація; призначення допомоги при народженні дитини; реєстрація в державному реєстрі фізичних осіб-платників податків; присвоєння дитині унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР). внесення відомостей про дитину до Реєстру пацієнтів, що ведеться в центральній базі даних електронної системи охорони здоров’я; надання грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" Комплексна послуга єМалятко надається виключно за бажанням батьків дитини чи одного з них. КорисноТАК ЗручноТАК Для отримання консультації щодо оформлення послуги звертайся до співпрацівників ЦНАПІу за телефоном +38 (098) 607 39 07. на електронну пошту: cnap.pisochin@ukr.net.

09:11:24 31.05.2024