ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ТА ПРАВОВА ДОПОМОГА

До уваги мешканців Пісочинської громади! За потреби ви можете отримати послуги з психологічної підтримки та правової допомоги у кваліфікованих спеціалістів  Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Пісочинської селищної ради за адресою: 🏛 сел. Пісочин,  вул. Полтавське шосе, буд. 159а ☎️ 057 742 22 00

08:41:10 19.01.2024

БЕЗОПЛАТНА ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ВІД МОБІЛЬНОЇ БРИГАДИ ВБФ "ДЕПОЛЬ УКРАЇНА"

БЕЗОПЛАТНА ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА від мобільної бригади ВБФ «Деполь Україна»! Кому надається допомога: * Внутрішньо переміщеним особам * Родинам загиблих Героїв та Родинам зниклих безвісті * Родинам військових, які захищають Батьківщину, або перебувають у полоні * Ветеранам війни * Особам постраждалим від війни Формат допомоги: індивідуальні консультації та групи психологічної підтримки. Допомога надається командою спеціалістів, які мають належну освіту та досвід. Мешканці Пісочинської громади можуть ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ за номером телефону Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Пісочинської селищної ради: 742-55-05 (Тетяна Сергіївна).

15:51:09 29.08.2023