#Ти_як?

Гаряча лінія кризової підтримки

Гаряча лінія кризової підтримки — це безкоштовна та цілодобова допомога для ветеранів, їхніх родин та постраждалих від наслідків війни. За вказаним номером отримати консультацію психологів можуть: - ветерани, які адаптуються у цивільному житті та їхні рідні, які допомагають; - родини військових, які чекають їх з фронту; - українці, які пережили обстріли, окупацію, повернулися з полону, втратили рідних чи житло. Фахівці лінії — це кваліфіковані психологи, які пройшли спеціальне навчання з кризової допомоги та підтримки, мають великий практичний досвід. А очолює цю команду ветеран, який надає допомогу за принципом «рівний-рівному». Звернутися по допомогу — це завжди правильний і сміливий вчинок.

15:32:46 21.11.2023

ПІДТРИМАЙ БЛИЗЬКИХ

#Ти_як Іноді обійми близької людини — це все, чого нам бракує, аби триматися, не падати духом. Пам’ятайте про це, частіше обіймате рідних. А якщо між вами кілометри відстані — обіймайте словами. Вони неодмінно відчують ваші підтримку й тепло.

09:05:30 09.11.2023

Подбай про своє ментальне здоров`я

Пам’ятаймо: ментальне здоров’я — це не лише відсутність розладів чи стресу, а й відчуття задоволення від життя попри обставини, змога жити повноцінно. Скільки «плюсиків» проставили?

14:51:38 31.10.2023

«Ментальне здоров’я — це…»

До Всесвітнього дня ментального здоров’я українська ілюстраторка Ольга Дегтярьова створила цикл постерів для програми «Ти як?»  Охоче ділимося з вами, аби кожен міг відповісти собі на питання — «Що таке ментальне здоров’я та як я можу покращити свій стан?» А тим часом Ольга вже працює над продовженням циклу ілюстрацій. Тож що таке ментальне здоров’я для вас?

15:48:43 10.10.2023