Соціальний безкоштовний автобус

ЩОДО СКАСУВАННЯ РЕЙСУ СОЦІАЛЬНОГО АВТОБУСА ГРОМАДИ

Шановні мешканці! З 20 листопада (понеділок) рейс соціального безкоштовного автобуса громади  о 12:00 СКАСОВУЄТЬСЯ! Інформація щодо відновлення рейсу о 12 годині буде додатково опублікована на офіційних джерелах селищної ради.

11:49:09 20.11.2023

ЗМІНИ У РУСІ СОЦІАЛЬНОГО АВТОБУСА

Шановні мешканці! Звертаємо вашу увагу на те, що у зв`язку з аварійними ремонтними роботами на водогоні, які проводять працівники КП "ХАРКІВВОДОКАНАЛ", 31 серпня та 1 вересня соціальний безкоштовний автобус до с. Надточії  НЕ КУРСУВАТИМЕ кінцева зупинка у мікрорайоні "Мобіль" - біля КЗ "Пісочинський ліцей "Мобіль"). Інші зупинки - без змін!

14:36:41 31.08.2023

ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ

УВАГА!  З технічних причин з 3 по 7 липня (понеділок-п`ятниця) рух соціального безкоштовного автобуса НЕ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ! Інформація щодо поновлення рейсів буде додатково опублікована на джерелах селищної ради.

19:46:01 30.06.2023

Увага! 2-5 лютого соціальний автобус не курсуватиме!

Протягом 2-5 лютого у зв`язку з технічними причинами соціальний безкоштовний автобус НЕ КУРСУВАТИМЕ. Про відновлення рейсів буде повідомлено додатково на офіційних джерелах Пісочинської селищної ради.

19:17:54 01.02.2022