БЕЗКОШТОВНА ПРАВОВА ДОПОМОГА МЕШКАНЦЯМ ГРОМАДИ

13.11.2023 р. о 10.00 в приміщенні Пісочинської селищної ради юристами БО БФ "Карітас Харків" буде надаватися безкоштовна правова допомога мешканцям Пісочинської громади та ВПО з наступних питань : - ВПО (реєстрація, зміни); - соц.забезпечення; - пенсія; - особисті документи; - зруйноване житло; - інші житлові, земельні питання; - перетин кордону; - тимчасовий захист(біженець/притулок/набуття громадянства або посвідки на ПМП); - трудові відносини; - сім'я; - права дитини; - освіта. Обмеження: - кримінальні процеси; - адмін.правопорушення; - права військових; - майнові спори; - супровід діяльності ФОП. Прийом юристами буде здійснюватись за адресою: смт. Пісочин, пров. Транспортний, 2 за попередньою реєстрацією за телефоном 0673360455.

10:56:49 02.11.2023

ДО УВАГИ ЛІКВАДАТОРІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС!

Учасникам ліквідації Чорнобильської катастрофи та постраждалих від аварії на Чорнобильській атомній електростанції, що мешкають на території Пісочинської селищної ради просимо до 07 грудня 2022 року звернутись до селищної ради для оновлення списків з відповідними документами підтверджуючими статус (паспорт, код, посвідчення ліквідатора ЧАЕС, довідка банку з реквізитами для виплати - IBAN рахунок) для подальшого оформлення та виплати допомоги до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Прийом документів проводиться у відділі соціального захисту населення селищної ради (кабінет 18, довідки за телефоном (057) 742 73 61).

11:06:49 01.12.2022

ДО УВАГИ ВПО!

Пісочинська селищна рада повідомляє, що органам Нацсоцслужби надано право здійснювати перевірки фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи, про що складається відповідний акт (зміни до Постанови №332 від 20.03.2022 р. «Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»). За відсутності внутрішньо переміщеної особи за фактичним місцем проживання/перебування робиться відповідний запис в акті і залишається повідомлення про необхідність протягом 10 календарних днів прибути до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення районної держадміністрації для проходження ідентифікації. У разі коли внутрішньо переміщена особа протягом десяти календарних днів не прибула до органу соціального захисту населення, орган соціального захисту населення приймає рішення про припинення надання допомоги на проживання з наступного місяця. У разі неправомірного або повторного отримання внутрішньо переміщеною особою допомоги на проживання за певний період суми виплаченої допомоги повертаються особою добровільно або за вимогою органу соціального захисту населення. Внутрішньо переміщені особи несуть відповідальність за достовірність інформації, наданої для отримання допомоги. Також нагадуємо про обов’язок внутрішньо переміщеної особи повідомити про зміну місця проживання уповноваженому органу за новим місцем проживання протягом 10 днів з дня прибуття до нового місця проживання.

21:37:19 08.11.2022