До уваги місцевих мешканців та внутрішньо переміщених осіб, які мають відношення до аварії на ЧАЕС

З нагоди вшанування 40-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС Пісочинська селищна рада розглядає можливість надання матеріальної допомоги наступним категоріям осіб: ліквідаторам ЧАЕС, постраждалим, в тому числі евакуйованим або переселеним разом з дітьми, які мають статус ЧАЕС, вдовам померлих учасників ліквідації, які мешкають на території Пісочинської селищної ради.
Для оформлення матеріальної допомоги просимо особисто звернутись до селищної ради до 31 березня 2026 року (включно) для подання заяви на формування списків.
При собі мати оригінали документів:
- паспорт громадянина України;
- ідентифікаційний код;
- документ, що підтверджує статус особи;
- довідка банку з реквізитами рахунка (IBAN);
- довідка про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб та акт депутата, що підтверджує фактичне перебування в громаді за зареєстрованим місцем проживання.
Прийом документів буде проводитись відділом соціального захисту населення селищної ради (кабінет 18) в приміщенні Пісочинської селищної ради з 16 по 31 березня 2026 року включно з 8.30 до 16.00 (п’ятниця до 15.30), перерва з 12.00 до 12.45.