Пісочинська ОТГ

Пісочин-Тріал 2015

Субота 6 червня подарувала мешканцям та гостям селища не тільки чудову погоду, а й незабутнє видовище – черговий раз Пісочин гостинно приймав авто-спортивні змагання «Пісочин Тріал». Ці змагання традиційно збирають велику кількість глядачів та спортсменів зі всієї країни, і сьогодні це не тільки яскраве спортивне видовище, а й привід для зустрічі професіоналів та аматорів автомобільного спорту, де вони обмінюються досвідом та демонструють свої досягнення. У цьому році формат змагань було змінено. Раніше учасникам перегонів необхідно було проїхати трасу один раз з найкращим результатом, цього разу спортсмени знаходились на трасі 2 години, протягом цього часу вони виборювали перемогу. Зміни до правил проведення змагань зробили їх ще більш привабливими для глядачів та ще більш напруженими для учасників.

11:45:03 08.07.2015

«Крок в зелене майбутнє».

В рамках двомісячника «Зелена весна» за ініціативою Пісочинської селищної ради розроблено екопроект «Крок в зелене майбутнє». Пропонуємо мешканцям приєднатись до реалізації проекту. Перший крок — встановлення в місцях загального користування (вхід до під’їзду, дитячий майданчик, магазини тощо) контейнерів для збору побутових хімічних джерел струму (батарейок), які були в користуванні.

11:52:03 09.04.2015