Пісочинська селищна об'єднана територіальна громада

Склад виконавчого комітету

1. Чернобай Олег Олександрович – Пісочинський селищний голова.

2. Хоменко Ольга Пантелеймонівна – секретар Пісочинської селищної ради.

3. Чернопіщук Валентина Олександрівна – перший заступник Пісочинського селищного голови.

4. Подшиваленко Олександр Володимирович — заступник Пісочинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

5. Уманцев Андрій Владиславович – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Пісочинської селищної ради.

6. Штода Ігор Олександрович — староста Березівського старостинського округу.

7. Пегарь Наталія Володимирівна - староста Коротичанського старостинського округу.

8. Костенко Юрій Володимирович - начальник загально-організаційного відділу Пісочинської селищної ради.

9. Андрєєва Надія Владиславівна - начальник служби у справах дітей та сім'ї Пісочинської селищної ради.

10. Крамська Тетяна Григорівна - начальник відділу соціального захисту Пісочинської селищної ради.

11. Воронько Євген Євгенович - депутат Пісочинської селищної ради VII скликання.

12. Ковтун Олег Володимирович - начальник відділу з благоустрою Пісочинської селищної ради.

13. Тягнибок Іван Вячеславович — начальник юридичного відділу Пісочинської селищної ради.

14. Кобченко Володимир Михайлович - заслужений пенсіонер, почесний громадянин селища Пісочин.

15. Мельник Михайло Ілліч — майстер з благоустрою Пісочинської селищної ради.

16. Мушинський Леонід Миколайович – настоятель Свято-Василівського храму, Почесний громадянин селища Пісочин.

17. Міщаненко Валерій Вікторович — директор ТОВ «Маяк».

18. Пригода Микола Андрійович — член спілки воїнів-інтернаціоналістів

19. Д’яченко Дмитро Іванович — в.о. директора ХОЦПП кадрів АПК.

20. Григоров Микола Миколайович

21. Малінкіна Віра Миколаївна — почесний громадянин селища Пісочин

22. Чалий Леонід Григорович — депутат Пісочинської селищної ради VII скликання

23. Горбаньова Тетяна Григорівна - голова громадської організації "Берегиня" сел. Коротич

24. Чаплигін Олег Анатолійович - депутат Пісочинської селищної ради VII скликання.