Склад виконавчого комітету

1. Чернобай Олег Олександрович – Пісочинський селищний голова.

2. Хоменко Ольга Пантелеймонівна – секретар Пісочинської селищної ради.

3. Чернопіщук Валентина Олександрівна – перший заступник Пісочинського селищного голови.

4. Подшиваленко Олександр Володимирович — заступник Пісочинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

5. Уманцев Андрій Владиславович – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Пісочинської селищної ради.

6. Штода Ігор Олександрович — староста Березівського старостинського округу.

7. Пегарь Наталія Володимирівна - староста Коротичанського старостинського округу.

8. Костенко Юрій Володимирович - заступник Пісочинського селищного голови.

9. Андрєєва Надія Владиславівна - начальник служби у справах дітей та сім'ї Пісочинської селищної ради.

10. Крамська Тетяна Григорівна - начальник відділу соціального захисту Пісочинської селищної ради.

11. Воронько Євген Євгенович - депутат Пісочинської селищної ради VII скликання.

12. Мороз Юрій Михайлович - начальник відділу з питань надзвичаних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці.

13. Тягнибок Іван Вячеславович — начальник юридичного відділу Пісочинської селищної ради.

14. Кобченко Володимир Михайлович - заслужений пенсіонер, почесний громадянин селища Пісочин.

15. Мушинський Леонід Миколайович – настоятель Свято-Василівського храму, Почесний громадянин селища Пісочин.

16. Міщаненко Валерій Вікторович — директор ТОВ «Маяк».

17. Пригода Микола Андрійович — член спілки воїнів-інтернаціоналістів

18. Д’яченко Дмитро Іванович — в.о. директора ХОЦПП кадрів АПК.

19.  Малінкіна Віра Миколаївна — Почесний громадянин селища Пісочин

20. Чалий Леонід Григорович — депутат Пісочинської селищної ради VII скликання

21. Горбаньова Тетяна Григорівна - голова громадської організації "Берегиня" сел. Коротич

22. Чаплигін Олег Анатолійович - депутат Пісочинської селищної ради VII скликання.

23. Гончарова Людмила Миколаївна - директор КУ «ЦНСП» Пісочинської селищної ради.

24. Мирошниченко Наталія Олександрівна - Начальник центру надання адміністративних послуг Пісочинської селищної ради