Навчальні заклади

Святкування Масляниці у Пісочинському ДНЗ №1.

Весело та швидко промайнув час на цьому святі для дітей і вихователів дошкільного закладу. Зі сміхом і радісними посмішками малята брали  участь у цікавих  іграх «Хто швидше спече млинець», «Чарівний віник», «Зимовий хоровод».  А потім, трохи втомлені, але дуже задоволені, діти ласували смачними млинцями. Славне свято вийшло!

15:31:35 19.02.2018

Новини освіти

06 жовтня в Пісочинському колегіумі відбулася навчально-ділова гра «Вибори Президента колегіуму». У виборах взяли участь учні 9-11 класів та вчителі.  Президентом колегіуму був обраний Кікавський Сергій, за якого віддали свої голоси 75% всіх виборців. Вітаємо переможця!

15:34:41 09.10.2017

Сьогодні запрацював реставрований корпус Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

11 січня у школах селища відновлено навчальний процес після зимових канікул. Сьогодні запрацював реставрований корпус Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Завдяки проведеній реконструкції у навчальному закладі збільшено кількість навчальних місць та створено комфортні умови для учнів і вчителів: затишні класи з новітніми освітніми технологіями, простору їдальню, харчоблок з сучасним обладнанням, теплі роздягальні, душові. Нагадуємо, що урочисте відкриття корпусу відбулося 27 грудня.

15:35:01 11.01.2017