Регуляторні акти

Відповідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України «Про оренду державного та комунального майна» виконавчий комітет Пісочинської селищної ради виносить на публічне обговорення проект рішення Пісочинської селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів» та аналіз його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження громадян, юридичних осіб, об’єднань до розробника приймаються виконавчим комітетом Пісочинської селищної ради у письмовій формі з дня публікації повідомлення за адресою: 62416, Харківська область, Харківський район, смт. Пісочин, пров. Транспортний, 2.

Аналіз регуляторного впливу

Єдиний податок Березівка