Пісочинська селищна об'єднана територіальна громада

Медичний центр

Комунальне некомерційне підприємство Харківської районної ради "Центр первинної медичної допомоги № 2 Харківського району"

Адреса: сел. Пісочин, пров. Транспортний, 4

Головний лікар: Канцедал Любов Володимирівна

Тел.: 742-72-30

Заступник: Забегайло Оксана Сергіївна

Тел.: 742-72-30

Старша медична сестра: Коваль Тетяна Вікторівна

Тел.: 742-76-45

Реєстратура тел.: (Дорослі) 742-76-45, 067-57-92-436;  (Діти) 742-72-67, 067-57-92-659

Структурні підрозділи:

Амбулаторії:

• Амбулаторія Загальної  практики-сімейної  медицини сел.Пісочин Комунального  некомерційного підприємства  Харківської  районної  ради "Центр  первинної  медичної допомоги  №2 Харківського  району". Завідувач - Міщенко Ірина Петрівна, тел. (057) 742-72-30.

• Амбулаторія Загальної  практики -сімейної  медицини с. Надточії, Комунального  некомерційного підприємства  Харківської  районної  ради "Центр  первинної  медичної допомоги  №2 Харківського  району". Завідувач - Гребенюк Людмила Олександрівна, тел. (057) 742-24-71.

• Амбулаторія Загальної  практики -сімейної  медицини сел.Коротич, Комунального  некомерційного підприємства  Харківської  районної  ради "Центр  первинної  медичної допомоги  №2 Харківського  району". Завідувач - Мухітдінова Тетяна Василівна, тел.(057) 742-49-41.

• Амбулаторія Загальної  практики -сімейної  медицини сел. Манченки, Комунального  некомерційного підприємства  Харківської  районної  ради "Центр  первинної  медичної допомоги  №2 Харківського  району". Завідувач - Кузьменко Алла Костянтинівна, тел. (057) 741-96-01.

• ФП   с. Новий Коротич, Комунального  некомерційного підприємства  Харківської  районної  ради "Центр  первинної  медичної допомоги  №2 Харківського  району". Завідувач ФП Новий Коротич фельдшер Євсікова Валентина Петрівна (057) 742-44-16.

• ФП с.Травневе,Комунального  некомерційного підприємства  Харківської  районної  ради "Центр  первинної  медичної допомоги  №2 Харківського  району".

Денний стаціонар:

Час роботи: 8:00 – 15:30

Тел.: 742-72-30

Кількість ліжок: 43

В приміщенні Центру здійснюють прийом спеціалісти структурного підрозділу КЗОЗ Мереф’янської ЦРЛ:

• хірург

• невропатолог

• травматолог

• окуліст

• отоларинголог

• стоматолог

В Центрі діють: