ДІЇ У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ (НС)

Що робити, якщо потрапили під завал

Ворог продовжує обстрілювати житлові квартали. На жаль, необхідно бути готовими до виникнення будь-яких надзвичайних ситуацій. Збережіть собі і покажіть рідним ці важливі рекомендації! Щоб мінімізувати шанси опинитися під завалами — не ігноруйте сигнал «Повітряна тривога» та перейдіть в укриття. У разі його відсутності, пам’ятайте про правило двох стін, що може врятувати ваше життя у випадку пошкодження будинку.

11:38:37 20.07.2023

ПАМ’ЯТКА:  ДІЇ ПРИ ОТРИМАННІ СИГНАЛУ ПРО ЕВАКУАЦІЮ

Перед тим, як залишити житло, необхідно: – зачинити вікна; – вимкнути газ, воду та електрику; – забрати продукти з холодильника. Громадяни повинні мати при собі: – паспорт; – військовий квиток; – документ про освіту; – трудову книжку або пенсійне посвідчення; – свідоцтво про народження; – гроші і цінності; – продукти харчування і воду на 3 доби; – необхідний одяг і взуття загальною вагою не більш як 50 кілограмів на кожного члена сім’ї. Дітям дошкільного віку вкладається у кишеню або пришивається до одягу записка, де зазначається прізвище, ім’я та по батькові, домашня адреса, а також ім’я та по батькові матері і батька. Приблизний перелік речей які треба мати із собою під час евакуації: казанок,  кухоль, свисток, рукавички, компас, аптечка, сірники, ручка, олівець, зошит, вода, ліхтар, ніж, рюкзак, паспорт, мильниця, мило, дзеркало, станок для гоління, хустинка, туалетний папір, столові прилади, ножиці, ковдра, гребенець, зубна щітка, футляр для зубної щітки, зубна паста, запальничка, голка з нитками, гроші.

12:37:30 22.02.2022