ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ

Фахівці Центру допомоги врятованим міста Харкова відвідали Пісочинську громаду

23.07.2024 з інформаційним візитом Пісочинську громаду відвідали фахівці Центру допомоги врятованим м. Харків. Провели освітню зустріч з працівниками Центру надання соціальних послуг Пісочинської селищної ради. Розповіли про свою роботу, надали рекомендації, як правильно комунікувати з людьми, які постраждали від сексуального насильства пов'язаного з конфліктом, налагоджували ефективну систему співпраці. У Центрі допомоги врятованим можна отримати комплексну соціально-психологічну, юридичну та інформаційну підтримку усім постраждалим від війни, зокрема, тим, хто зазнав сексуального насильства зумовленого війною. Центр допомоги врятованим у Харкові Адреса -  вул. Сумська 37. Телефони: +38 066 45 77 417 +38 050 62 61 357. Час: Пн - пт - з 10:00 до 17:00. - Безпечно - Конфіденційно - Безоплатно.

15:24:16 25.07.2024

ОПАНОВУЄМО НАВИЧКИ КОМУНІКАЦІЇ З ВЕТЕРАНАМИ

11.07.2024 на базі Центру надання соціальних послуг Пісочинської громади спільно з ГО «Спілка ветеранів АТО» для працівників Пісочинської громади провели тренінг «Безконфліктне спілкування з ветеранами та членами їх родин, членами родин загиблих». Опанували навички ефективної та впевненої комунікативної взаємодії працівників з ветеранами і членами їх родин, а також сім’ями загиблих Захисників і Захисниць України. Вдосконалили досвід безконфліктного спілкування, набули навичок пошуку шляхів вирішення проблем. Дякуємо за проведений тренінг голові ГО "Спілка медиків АТО/ООС", психологу Сергію Усенку та військовому психологу Юрію Аксьонову.

15:16:14 12.07.2024

Проведено заняття з дітьми

Ми хочемо, щоб КОЖНЕ ДИТИНСТВО БУЛО БЕЗТУРБОТНИМ! Напередодні Дня захисту дітей у Центрі денного догляду дітей з інвалідністю Пісочинської громади малечу знайомили з літніми розвагами. Діти раділи мильним бульбашкам, брали участь у різноманітних іграх, заняттях з художньої та рухової активності. «Щасливого проживання кожного дня» - під таким гаслом працюють педагоги Центру. Корисні розваги дарують дітям радісні посмішки, дозволяють відволікати їх від страху і негативу сьогодення. Позитивні емоції, художня та рухова діяльності використовуються як засоби життєстійкості в роботі Центру. РАЗОМ ЗРОБИМО ДІТЕЙ ЩАСЛИВИМИ!

15:36:57 01.06.2024

Відбулась зустріч з родинами загиблих захисників України

28.05.2024 на базі Центру надання соціальних послуг Пісочинської громади відбулась зустріч з родинами загиблих Захисників у рамках проєкту «Ротарі - Дітям Героїв». Діти отримали подарунки та солодощі, а також гарний настрій, позитивні емоції та віру в здійснення бажань. Висловлюємо щиру вдячність за підтримку та плідну співпрацю організатору проєкту «Ротарі-Дітям Героїв» Роберту Юрійовичу Мкртчяну та його команді: Марії Петруші і Тетяні Глущенко.

11:37:41 29.05.2024

ТУРБОТА ПРО СЕБЕ ДАЄ СИЛУ ДОПОМОГАТИ ІНШИМ

14 травня для мешканців Пісочинської громади провели тренінг "Важливі навички у період стресу". Дізнались, що ключовим елементом психічного здоров’я є, насамперед, турбота про себе. Саме це допомагає протистояти стресовим факторам. Турбуватися про себе це насамперед навчитися розуміти власні потреби, прислухаючись до своїх емоцій та сигналів свого тіла. Турбуючись про себе, ти турбуєшся про близьких, бо не створюєш їм додаткових проблем. Всі учасники отримали сертифікати про участь у тренінгу та послання з цитатою, яка є особистою підтримкою у даний момент. Висловлюємо вдячність Анні Карташовій – практичному психологу Польської Гуманітарної Акції в Україні. Взяти участь у тренінгах з основ психічного здоров'я можна, зателефонувавши до Центру надання соціальних послуг Пісочинської громади. (057) 742 22 00

15:31:38 14.05.2024

Вітаємо з Днем матері

12 травня ми відзначаємо - День Матері. Напередодні свята працівники Центру надання соціальних послуг відвідали матусь багатодітних родин, яким встановлене почесне звання України «Мати-героїня», та передали привітання від Пісочинського селищного голови Олега ЧЕРНОБАЯ. Також грошову підтримку до Дня матері отримали всі матері загиблих Захисників/Захисниць України, матері-героїні, матері-виховательки дитячих будинків сімейного типу, які проживають наразі на території Пісочинської громади. Вітаємо всіх матерів та тих хто готується стати матір’ю зі святом! Дякуємо матусям за ніжність, турботу та безмежну любов, яку вони дарують нам протягом всього свого життя! Благословенна будь, українська Жінка-Мама! Терпляча і любляча… Мужня і нескорена… Уклін Тобі, Слава і Поляка за те, що зростила відважних синів та дочок, які боронять свою Батьківщину та працюють в тилу, наближаючи Перемогу! Дорогі матусі, бажаємо скорішого настання Миру! Хай ваші сім'ї береже Господь, а рідні оточують турботою та любов'ю! Здоров'я, благополуччя! Нехай у Ваших родинах панують взаєморозуміння та добробут! Зі святом!

09:34:15 12.05.2024

ВЧИМОСЯ ПЕРЕТВОРЮВАТИ ДЕСТРУКТИВ у КОНСТРУКТИВ

10.05.2024 для мешканців Пісочинської громади провели груповий захід, під час якого познайомились з казкотерапією та здобули навички перетворення негативних людських якостей у необхідні для кожної людини ресурси. Щиро дякуємо психологині Олені Безпалько, яка створила казкову атмосферу та навчила бачити добро та позитив. Взяти участь у наступних групових заходах можна, зателефонувавши до Центру надання соціальних послуг Пісочинської громади  (057) 742 22 00

15:36:34 10.05.2024