Відбулось засідання консультативно-дорадчого органу з питань внутрішньо переміщених осіб
Провели чергове засідання консультативно-дорадчого органу з питань внутрішньо переміщених осіб при Пісочинській селищній раді На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2023 р. № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб» провели засідання Ради з питань ВПО при Пісочинській селищній раді в змішаній формі. Заслухали звіт про вжиті заходи та проведену роботу за останні 3 місяці щодо інтеграції внутрішньо переміщених осіб, в тому числі дітей в життя громади. Розглянули законодавчі зміни щодо виплат на проживання ВПО з 1 березня 2024 року. Нагадуємо про створення телеграм-каналу з питань інформування ВПО про новини. Приєднатись до телеграм-каналу можна за посиланням https://t.me/+wVgQ0kqQgflhMjE6 З питаннями та пропозиціями до Ради можна звертатись на наступну електронну пошту rada.vpo.pisochyn@gmail.com В разі відсутності електронної можливості з пропозиціями щодо питань внутрішньо переміщених осіб пропонуємо звертатись за телефоном (057) 742-73-61 або особисто за адресою: смт Пісочин, вул. ім. Беліменків, 2 (кабінет 18).15:44:51 24.06.2024