Спортивні новини громади.

Дата: 22.10.2018 15:00

21 жовтня у місті Лозова відбувся 1-й тур підгрупи «В» Чемпіонату Харківської області «Дитяча ліга» з волейболу серед юнаків 2002-2003 р.н. У цій підгрупі наразі виступає команда Пісочинської ДЮСШ. За результатами проведених ігор в кожній підгрупі визначаться 2 команди, які братимуть участь у фіналі.

— Наші спортсмени мають всі шанси вийти до фіналу, — зазначив тренер волейбольної команди Пісочинської ДЮСШ, Куц Сергій Миколайович. Вони добре підготовлені та налаштовані на перемогу!

Шість найсильніших команд візьмуть участь у фіналі Чемпіонату, який, за попередніми даними, буде проходити в Пісочині. Ми бажаємо нашим спортсменам успішної участі та впевненої перемоги у змаганні!