Пісочин-Тріал 2015

Дата: 08.07.2015 11:45

Субота 6 червня подарувала мешканцям та гостям селища не тільки чудову погоду, а й незабутнє видовище – черговий раз Пісочин гостинно приймав авто-спортивні змагання «Пісочин Тріал». Ці змагання традиційно збирають велику кількість глядачів та спортсменів зі всієї країни, і сьогодні це не тільки яскраве спортивне видовище, а й привід для зустрічі професіоналів та аматорів автомобільного спорту, де вони обмінюються досвідом та демонструють свої досягнення. У цьому році формат змагань було змінено. Раніше учасникам перегонів необхідно було проїхати трасу один раз з найкращим результатом, цього разу спортсмени знаходились на трасі 2 години, протягом цього часу вони виборювали перемогу. Зміни до правил проведення змагань зробили їх ще більш привабливими для глядачів та ще більш напруженими для учасників.

Пісочинська селищна рада висловлює вдячність організаторам змагань. Особливо слід відзначити колектив фірми «TROPHY STYL», автосалону «Артсити TOYOTA на Кацарской», художні колективи Пісочинського будинку культури та мешканця сел. Пісочин Тищенка Олександра за внесок в підготовку та проведення змагань.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в справі розвитку спорту на території Пісочинської селищної ради.