Пісочинська громада святкує Водохреща!
Дата: 19.01.2019 10:40
Кількість переглядів: 655
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/009b51663c2b25c0feff4f6a048ed36a.jpg)
Зимова погода, яка порадувала і снігом, і яскравим, теплим сонцем, радісний настрій, привітні, усміхнені люди - все сприяло святковій атмосфері! Частування від Пісочинської селищної ради: ароматний чай, смачне печиво, солодкі вафлі та бублики, а в Березівці ще й надзвичайно апетитна каша, прийшлися до смаку мешканцям, які прийшли в цей день на водойми для здійснення Водохресного омовіння!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/8c623adb2b5a1398d62c711ee5527186.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/ba5d40edd09cd3081d8add52580ae945.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/4f9b1fc21b980ec3fdf5697f2c4f2f40.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/f9883134a69826fcccf81452104fe7be.jpg)
« повернутися