Пісочинська селищна об'єднана територіальна громада

Привітання з Днем народженя Вільхівської О.В., діловода загально-організаційного відділу Пісочинської селищної ради.

Дата: 22.01.2019 16:50

Вітаємо з Днем народження Вільхівську Ольгу Володимирівну, діловода загально-організаційного відділу Пісочинської селищної ради!
Ольга Володимирівна – надзвичайно компетентний, обізнаний та відповідальний фахівець, щира, доброзичлива, комунікабельна людина. Всі оточуючі відзначають її позитивну енергетику та люблять її добру усмішку.
Шановна Ольго Володимирівно! Прийміть наші найщиріші побажання щастя, гарного здоров’я та успішного втілення всіх задумів! Нехай любов, злагода та добробут завжди супроводжують Вашу родину, а підтримка вірних друзів стане запорукою нових професійних досягнень!