Привітання з Днем народження Журавльової Г. В., прибиральниці службових приміщень Пісочинської селищної ради.
Дата: 21.01.2019 16:58
Кількість переглядів: 630
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/ea92877c8c74a49fbe1cbc22bbe37739.jpg)
Вітаємо з Днем народження Журавльову Галину Василівну, прибиральницю службових приміщень Пісочинської селищної ради! Шановна Галино Василівно! Від щирого серця бажаємо Вам щастя та добробуту, гарного здоров`я та завжди бадьорого настрою. Нехай кожен день Вас супроводжує успіх, а любов та підтримка найближчих дарує Вам радість та задоволення!
З Днем народження!
« повернутися