Привітання з ювілеєм Якименка В. О., робітника з благоустрою Пісочинської селищної ради.
Дата: 28.01.2019 09:00
Кількість переглядів: 656
Вітаємо з ювілеєм Якименка Володимира Олександровича, робітника з благоустрою Пісочинської селищної ради!
Шановний Володимире Олександровичу! Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров`я, миру, щастя та добробуту в родині! Нехай Вас завжди супроводжує любов та підтримка найближчих, радість від успішного втілення всіх планів і задумів, наснага на плідну працю на благо нашої громади!
З ювілеєм!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/6e87568c2dcf17b2b2f8026ea09c0eb5.jpg)
« повернутися