Новини благоустрою громади.
Дата: 29.01.2019 13:42
Кількість переглядів: 582
29 січня. На замовлення Пісочинської селищної ради працівниками комунальних служб проводяться роботи з посипання тротуарів та доріг громади піщано-сольовою сумішшю. Також шляхом ліквідації скупчення снігу проводиться розширення вулиць: Рижовський парк, Паркова, Транспортна, Санаторна, Спортивна, Рижовська, Козацька, Шевченко.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/d530551d5f6fc2c46461ad48f68ea271.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/0bda5708c2c029d3a4e03f750abf23ef.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/2c8134b1b3c97b7cb1cde2b1838af8ed.jpg)
« повернутися