Новини благоустрою громади.
Дата: 31.01.2019 20:24
Кількість переглядів: 549
31 січня. Працівниками комунальних служб для безпеки пересування мешканців громади було виконано роботи з посипання тротуарів піщано-сольовою сумішшю, а саме: території від супермаркету АТБ до вул. Клубної, від окружної дороги до залізничної лінії, вул. Рижовська, Гоголя, Заводська. Роботи проведено на замовлення Пісочинської селищної ради.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/fe5fb34e339e5416866e0817a2f1f73c.jpg)
« повернутися