Привітання з Днем народження Святенка В. В., почесного громадянина смт Березівка.
Дата: 01.02.2019 11:02
Кількість переглядів: 654
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/b133eb5363b8d0b52625a7f4083ef681.jpg)
Вітаємо з Днем народження Святенка Віктора Васильовича, почесного громадянина смт Березівка!
Генерал-майор авіації у відставці, активний громадський діяч, ініціатор збудованої дзвінниці у Березівці, Віктор Васильович уособлює собою любов до рідного краю та своїх односельців!
Вельмишановний Вікторе Васильовичу! У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров`я та гарного, бадьорого настрою! Нехай Вас завжди оточує любов, повага, та підтримка найближчих, а успіх та наснага на нові життєві досягнення стане буде постійним супутником!
З Днем народження!
« повернутися