Привітання з Днем народження Рожанського Віталія Анатолійовича, заступника голови Харківської районної ради!
Дата: 02.02.2019 08:05
Кількість переглядів: 625
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/9bc3cb5218c6a15e326b6b90377afbdf.jpg)
Вітаємо з Днем народження Рожанського Віталія Анатолійовича, заступника голови Харківської районної ради!
Шановний Віталію Анатолійовичу! Прийміть наші найщиріші побажання професійних успіхів, міцного здоров`я та постійного натхнення на плідну працю заради процвітання нашої держави. Нехай Вас завжди очікує любов та розуміння у колі рідних, підтримка та повага однодумців! Бажаємо Вам щодня відчувати радість та задоволення від життя!
З Днем народження!
« повернутися