Увага! Небезпека!

Дата: 01.02.2019 21:01

Пісочинська селищна рада закликає мешканців громади бути вкрай обачними у зимовий період!

Через перепади температури повітря на дахах будівель може утворюватися нагромадження снігу та бурульок. Танучи, вони падатимуть і цим можуть становити небезпеку для пішоходів.

Щоб вберегтися від падіння снігу та бурульок з дахів, радимо  мешканцям дотримуватись основних правил безпеки:

- проходячи повз будинку чи високі дерева, необхідно впевнитись у відсутності загрози падання скупчень снігу чи льодових наростів;

- не ходити під дахами будівель та інших споруд, а також під балконами, обираючи найбільш безпечний маршрут руху вулицями громади;

- не заходити за межі встановлених огорож. В місцях їх відсутності слід звертати увагу на наявність небезпечних утворень з криги й снігу на дахах будинків та оминати їх;

- власникам автотранспорту не слід припарковувати свої машини біля будинків;

- обов'язково попереджати дітей про небезпеку падіння снігу та бурульок.

Мешканці багатоповерхівок повинні слідкувати за своїми балконами. При можливості необхідно збити бурульки, щоб перехожі чи сусіди знизу не травмувалися. Увага! Проводити роботи з прибирання снігу, льоду з дахів будівель повинні фахівці  зі спеціальною підготовкою, які  будуть дотримуватися відповідних правил техніки безпеки.