Новини благоустрою громади. 02 лютого 2019р.
Дата: 02.02.2019 12:22
Кількість переглядів: 610
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/7322bcd2440f1f8e8b9be4df8dbca3e8.jpg)
02 лютого. На замовлення Пісочинської селищної ради проводяться роботи з очищення та розширення проїжджій частині доріг громади, а також посипання доріг та пішохідних тротуарів піщано-сольовою сумішшю. Подібні роботи було виконано у сел. Рай-Оленівка, наразі очищення доріг та посипання тротуарів сумішшю здійснюється на території мікрорайону «Мобіль». Дбаємо про безпеку мешканців громади!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/114bee6fc3fb8277afc9d50e0e9b77ff.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/86c4470c1a123d6055ddbff4ba864721.jpg)
« повернутися