Роботи з очищення покрівель будівлі комунального закладу "Пісочинський ліцей".
Дата: 02.02.2019 15:52
Кількість переглядів: 635
02 лютого проводяться роботи з очищення покрівель будівлі комунального закладу "Пісочинський ліцей" від снігу, а саме ділянок над ганком та майстернями. Також планується із залученням вишки здійснити очищення даху ліцею від скупчення бурульок. Роботи виконуються на замовлення Пісочинської селищної ради.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/d3ea7b1076393c691fe74aa2e5fe4cb5.jpg)
« повернутися