Привітання з ювілеєм Клименко Віри  Харитонівни, почесного громадянина смт Березівка, провідного бібліотекаря Березівської бібліотеки-філії.

Дата: 04.02.2019 08:05

Людина з величезним життєвим досвідом і прекрасним, чуйним серцем, Віра Харитонівна - зразок мудрості, людяності  та добросердя! Вона професіонал своєї справи - саме тому бібліотека Березівки є осередком культури селища!

Шановна Віро Харитонівно! Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, яке буде дарувати Вам натхнення на нові професійні звершення на благо нашої громади! Бажаємо Вам злагоди, любові та добробуту у родині. Нехай Вас завжди оточують добрі, вірні люди, життя приносіть радість та задоволення!

З ювілеєм!