Привітання з Днем народження Сириці Олени Валеріївни, социального працівника Пісочинської селищної ради.

Дата: 16.02.2019 09:58

Вітаємо з Днем народження Сирицю Олену Валеріївну, соціального працівника Пісочинської селищної ради (відділ по наданню соціальних послуг самотнім непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю)!

Дбайлива, чуйна, доброзичлива і порядна - Олена Валеріївна чудова людина та зразковий соціальний працівник. Вона не залишає без уваги жодну проблему або потребу своїх підопічних, допомагаючи і забезпечуючи необхідні умови для їх життя!

Шановна Олена Валеріївна! В цей святковій день прийміть наші найщиріші побажання щастя, гарного здоров’я, добробуту! Нехай любов, злагода та добробут завжди супроводжують Вашу родину. Дякуємо за Вашу сумлінну працю та надзвичайну людяність! Бажаємо Вам професійних успіхів на благо мешканців нашої громади та їх мешканців!