Вітаємо з Днем народження Калайду Володимира Борисовича, пожежного місцевої пожежної команди (МПК-1) Пісочинської селищної ради!
Дата: 23.02.2019 08:00
Кількість переглядів: 579
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/91b26fd856e2cf304314f037e6b4d332.jpg)
Шановний Володимире Борисовичу! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я та наснаги на нові професійні досягнення! Нехай любов, злагода, затишок та добробут у родині завжди дарують Вам відчуття щастя та задоволення! Миру, позитивних емоцій та успіхів у всіх сферах життя!
З Днем народження!
« повернутися