Привітання Снесарь Л.А., соціального працівника Пісочинської селищної ради.
Дата: 27.02.2019 08:00
Кількість переглядів: 623
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/aaf9e4ff9df173b3f58f69119ba5af9a.jpg)
Вітаємо Снесарь Любов Анатоліївну, соціального працівника відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради!
Шановна Любове Володимирівно! Від щирого серця бажаємо Вам щастя, гарного здоров`я, миру, любові та злагоди у родині! Нехай Вас завжди супроводжує підтримка друзів та однодумців, а життя викликає тільки радісні, позитивні відчуття та емоції! Дякуємо за Вашу сумлінну, самовіддану працю на благо нашої громади!
З Днем народження!
« повернутися