Святкуємо Масляну у Березівці!
Дата: 10.03.2019 16:04
Кількість переглядів: 567
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/b29ed4937892ca41369eab3ebd55f951.jpg)
Весело пройшло святкування масляної у смт Березівка! Теплі слова вітання від Пісочинського селищного голови Олега Чернобая, виконуючого обов`язки старости Ігоря Штоди, запашний куліш, солодкі млинці, народні ігри, танці та пісні- так проводжали мешканці смт Березівка зиму! Зустрічаймо тепле весняне сонечко!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/0b0947a84cd0a03e3d59b8ba081d7cf2.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/345cee54b0b40db09650e18a89510b67.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/e732491b9d08345b4c7e65ffcf53cfa0.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/ffcc4d57aa0062dd227ce1d32dc99665.jpg)
« повернутися