Громада святкує Масляну!
Дата: 10.03.2019 19:27
Кількість переглядів: 564
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/618252808789efd452d305c10baacd4c.jpg)
Зустрічали весну разом з мешканцями мікрорайону «Мобіль» та приватного сектору по вул Слобідській! Танцювали, співали, грали у народні ігри! Незабутні емоції дарували всім присутнім вихованці Пісочинського палацу культури та мистецтв! А теплі слова та запашні млинці від Пісочинського селищного голови Олег Чернобай зробили свято незабутнім!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/8ef697d4cc790f5b144ac707ffe78538.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/5e7eb412d9d62f3fbccd5de4209d3f86.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/c3b50a3f3dc53cb2c046a34125742169.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/97f885fc869b683ab2c64fae009bc6fa.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/f37d96d215b12d120ebb1a74cd68e4b9.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/590d9f8acc44e05c0720842907f7f0d3.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/80b1589da363377e70f9b2c2b33e640c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/40596394d5dc9333d1992ff0f959a3eb.jpg)
« повернутися