Привітання з Днем народження Рижкової В. І., спеціаліста 2 категорії з ведення бухгалтерського обліку та звітності Пісочинської селищної ради.
Дата: 09.03.2019 08:11
Кількість переглядів: 580
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/c9019ed172c2840d2b620971cc13346d.jpg)
Вітаємо з Днем народження Рижкову Валентину Іванівну, спеціаліста 2 категорії з ведення бухгалтерського обліку та звітності Пісочинської селищної ради!
Шановна Валентино Іванівно! У цей святковий день прийміть наші щирі побажання щастя, гарного здоров’я та добробуту у родині! Нехай Вас завжди супроводжує успіх, підтримка, любов та повага, які даруватиме радісний, бадьорий настрій, наснагу на нові звершення та відчуття задоволення!
З Днем народження!
« повернутися