Привітання від Пісочинського селищного голови Олега Чернобая представників сфери ЖКГ.
Дата: 15.03.2019 16:51
Кількість переглядів: 556
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/2ef1c7b9da3fa46716be60f0d6b49d16.jpg)
17 березня 2019 року в нашій країні відзначають своє професійне свято представники сфери житлово-комунального господарства. Напередодні свята щирими словами вдячності, побажаннями благополуччя, щастя, міцного здоров'я та нових професійних досягнень привітав представників ЖКГ Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай.
Подякою від Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА був відзначений заступник Пісочинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Володимирович Подшиваленко.
Подякою від Пісочинської селищної ради за сумлінну та самовіддану працю було відзначено представників житлово-комунальних підприємств громади. Також з нагоди свята всі працівники отримали приємні солодкі подарунки від селищної ради.
Чудовими піснями підкреслили святкову атмосферу заходу улюблені артисти Пісочинського палацу культури та мистецтв. Свято вдалося на славу!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/ca5a5c2bde54393b9a2f4d60562f63e9.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/22c159ff72b5788405cb4ddbdae7bf93.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/c627b6e2f4eaa35fe543d4412f7c1c0f.jpg)
« повернутися