Привітання з Днем народження Евпак О.В., соціального працівника відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради.
Дата: 18.03.2019 08:41
Кількість переглядів: 533
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/52fa5007056e511a89d402799acc94d6.jpg)
Вітаємо з Днем народження Евпак Олену Володимирівну, соціального працівника відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради!
Шановна Олено Володимирівно! Ми безмежно вдячні за Вашу самовіддану працю, яка сприяє добробуту мешканців нашої громади! Від щирого серця бажаємо Вам гарного здоров`я та добробуту у родині. Нехай щастя, радість та задоволення від успішного втілення всіх задумів дарує Вам наснагу на нові професійні та життєві звершення!
З Днем народження!
« повернутися