Всесвітній день водних ресурсів.

Дата: 22.03.2019 08:03

Вода - це життя! Вона займає 78% всієї поверхні планети, її не можна нічим замінити! Нажаль,  понад 663 мільйонів осіб не мають джерел питної води поблизу своїх місць проживання. Державним агентством водних ресурсів України акцентується увага на дбайливе ставленню до водних ресурсів, адже більше мільярда людей на планеті використовують неякісну воду. Основними джерелами забруднення поверхневих водних об`єктів є стічні води.  Понад 80 відсотків стічних вод надходять до ґрунту, справляючи згубний вплив на навколишнє середовище.  Існує як мінімум два способи охорони водних ресурсів.

З метою привернення уваги мешканців України до проблем, пов`язаних із забрудненням водних ресурсів, виховання екологічного свідомого мислення населення   Державне агентство водних ресурсів України звертається до населення із закликом: вживати заходи щодо економного використання водних ресурсів та користуватись у побуті безфосфатними миючими засобами!

Будемо оберігати наше спільне багатство - водні ресурси планети!