Пісочинська селищна об'єднана територіальна громада

Комфортність проживання мешканців та відповідний екологічний стан громади – пріоритетний напрямок роботи Пісочинської селищної ради!

Дата: 23.03.2019 20:12

23 березня підрядною організацією відповідно до договірних відносин та узгодженого графіка  здійснено роботи з очищення від сміття території громади.

Шановні мешканці! Нагадуємо Вам про необхідність укладення  договорів на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території одноквартирних житлових будинків (приватних домоволодінь), підприємств, установ, організацій та інших суб’єктів господарювання, які розташовані на території приватного сектора Пісочинської ОТГ. Добробут громади, здоров’я нашого та майбутніх поколінь – спільна турбота та справа!