Новини благоустрою громади.

Дата: 27.03.2019 21:28

На замовлення Пісочинської селищної  ради регулярно та цілеспрямовано проводяться роботи з ліквідації стихійних несанкціонованих сміттєзвалищ на території громади. На жаль, випадки неналежного ставлення до навколишнього середовища непоодинокі!

Шановні мешканці! Звертаємо Вашу увагу на необхідність укладення  договорів на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території одноквартирних житлових будинків (приватних домоволодінь), підприємств, установ, організацій та інших суб’єктів господарювання, які розташовані на території приватного сектора Пісочинської ОТГ. Додаткову угоду або новий договір  можна укласти, звернувшись:

- Пісочинське ВУЖКГ (з 8.00 до 16.00, перерва з 12.00 до 13.00,  окрім суботи та неділі. Телефон 742-11-08);

- смт Березівка, адміністративна будівля (вул. Слобожанська, 21).