Година Землі.

Дата: 29.03.2019 21:33

Щорічно в останню суботу березня в усьому світі відзначається Година Землі. В цей день, в призначений час люди на одну годину вимикають світло та відключають електротехнічні прилади,  гасне підсвічування міських об'єктів. Акція привертає увагу людей до проблеми глобального потепління й закликає залишатися небайдужими до майбутнього планети, адже економія електрики дозволяє зменшити шкідливі викиди в атмосферу.

Вперше Година Землі відбулась у 2007 році в австралійському місті Сіднеї за організацією Всесвітнього фонду дикої природи та газети The Sydney Morning Herald. У наступному році акцію підтримали вже 35 країн світу!

У рамках акції відключають підсвічування Ейфелевої вежі в Парижі, моста «Золоті ворота» в Сан-Франциско, Емпайр-стейт-білдінг в Нью-Йорку, Оперного театру в Сіднеї, Колізею в Італії, Біг-Бена в Лондоні та інших відомих об'єктів. З метою безпеки світлофори, вулиці та важливі споруди залишаються освітленими.

Шановні мешканці! Запрошуємо Вас підтримати всесвітню акцію, яка розпочнеться  в суботу, 30 березня 2019 року о 20:30!