За чисте довкілля. Смт. Березівка.

Дата: 06.04.2019 14:03

06 квітня мешканці нашої громади активно, творчо та із задоволенням долучилися до акції «За чисте довкілля». Так, у смт Березівка небайдужими мешканцями, представниками селищної ради, комунальних закладів «Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», «Березівський будинок культури», «Березівська бібліотека» та ін. проведено відповідні роботи, які сприятимуть збереженню навколишнього природного середовища та відновленню належної чистоти на території селища після зимового періоду. Дякуємо всім, хто сьогодні долучився до марафону, хто щиро любить наш рідний дім та сприяє його розвитку та процвітанню!