Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Дата: 07.04.2019 07:00

Фото без опису07 квiтня, рівно за 9 місяців до Різдва Христового,  православні християни відзначають велике світле свято Благовіщення Пресвятої Богородиці.

У цей день Діві Марії явився архангел Гавриїл і сповістив їй про грядуще народження Ісуса Христа — Сина Божого. «Радуйся, Благодатная! Господь с Тобою; благословенна Ты между женами». Марія у подиві запитала Ангела, як може народитися син у тієї, яка не знає чоловіка. І тоді Архангел сказав їй: «Дух Святый найдет на тебя, и сила Всевышнего осенит тебя; посему и рождаемое Святое наречется Сыном Божиим». Цього дня людство чекало понад п’ять тисяч років. У святих книгах говорилося про пришестя у світ Спасителя. І ось довгоочікуваний час настав.

У цей день церква рекомендує православним віруючим відкласти справи, щоб відвідати церкву або помолитися вдома. Молитви під час свята дуже важливі — адже вони допомагають очистити душу від негативу.

У Благовіщення прийнято відпускати білих голубів на свободу. Білий голуб з давніх часів втілює мир і добрі звістки. Він є символом благодатної дії Святого Духа, а білосніжні крила — символом чистоти самої Діви Марії.

Шановні мешканці! Вітаємо Вас зі світлим святом! Бажаємо Вашим родинам щастя, любові, добробуту та душевної гармонії!