Висадка дерев на території громади.

Дата: 13.04.2019 15:44

13 квітня за ініціативи Пісочинської селищної ради виконуються роботи з озеленення території громади. Разом з Пісочинським селищним головою Олегом Чернобаєм активні мешканці, депутатський корпус Пісочинської селищної ради, комунальні служби висадили близько 80 сосен на території соснового бору, де кожного дня відпочивають дорослі та маленькі пісочниці. Після висадки дерев всіх частували смачною кашею. На замовлення селищної ради висаджуються липи та горобини віком 8-10 років біля каплички в мікрорайоні «Мобіль», в селищі Рай-Оленівка, по вулиці Заводській, біля дитячого майданчика по вулиці Слобідській. Пісочинська селищна рада дякує всім, хто сьогодні долучився до такої важливої справи! До Вашої уваги фотозвіт!