Новини благоустрою. Роботи, які забезпечують належний догляд молодим деревам.

Дата: 24.04.2019 14:19

За ініціативи Пісочинської селищної ради систематично проводяться роботи з озеленення території громади.

Як ми раніше повідомляли, 13 квітня разом з Пісочинським селищним головою Олегом Чернобаєм, активні мешканці та депутатський корпус селищної ради, комунальні служби висадили близько 80 сосен на території зони відпочинку – соснового бору мікрорайона «Мобіль». Висаджено липи та горобини біля каплички в м-ні «Мобіль», в селищі Рай-Оленівка, по вулиці Заводській, біля дитячого майданчика по вулиці Слобідській. Наразі на замовлення селищної ради регулярно проводяться роботи, які забезпечують належний догляд молодим деревам, адже саме підвищена увага до дерев після посадки має вирішальне значення для їх подальшого розвитку!