Дата: 26.04.2019 09:15

25 квітня в селищі Пісочин відбулися пам’ятні заходи до 33-ї річниці ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Ми кожного року збираємо мітинг пам’яті, щоб знову і знову віддати шану людям, які захищали нас від трагедії, щоб висловити глибоке співчуття людям, які втратили рідних, втратили свої домівки. На сьогодні у нашому селищі проживає 111 ліквідаторів аварії, 35 вдів ліквідаторів,  більше 100 чоловік потерпілих, 48 дітей, які мають статус потерпілих від чорнобильської аварії. Зі словами вдячності до всіх, хто захищав людство від атомної катастрофи, звернувся Пісочинський селищний голова Олег Чернобай. Було вшановано пам’ять покійних хвилиною мовчання та покладено квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС. До 33-річниці ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС ліквідатори І-ІІ категорії, постраждалі І-ІІ категорії, вдови загиблих і померлих ліквідаторів та діти, потерпілі від Чорнобильської катастрофи, отримали матеріальну допомогу від Пісочинської селищної ради.